FK Senica - FC DAC 1904 Dunajská Streda   2:5 (2:2)

Zostava: Chropovský - Matta, Šúrek, Štefanka, Biksadský, Meliš, Lichý (79. Mihál), Mička, Martišiak (66. Horniak), Caro (46. Totka), F. Buchel

Odkaz na zápas: FK Senica U19 - FC DAC 1904 U19

Zostava: Chropovský - Bocko, Mego, Šúrek, Halaj, F. Buchel, Vyletel, Rampáček, J. Buchel, Fila, Liška (50. Halabrín)

Odkaz na zápas: FK Senica U17 - FC Nitra U17

1 .liga mladší dorast U16

FK Senica - FC Nitra   1:2 (0:1)

Zostava: Opalek - Phan, Borúfka (70. Kadlečík), Prelec, Koprna, Hanáček, Kujovský, Vrajko (52. Bogdalík), Osvald, Czikora, Ihring (41. Blaha)

Jozef Uhlár (tréner): "V zápase bol súper efektívnejší v zakončovaní, čo výsledkovo rozhodlo. Potrestal naše dve defenzívne chyby. V prvom polčase sme si síce čisté šance nevypracovali, no v druhom sme mohli výsledok i otočiť. Do hry sme sa dostali Prelcovým gólom z pokutového kopu, no šance Phana (2x), Borúfku i Hanáčov trestný kop volali po góle. Nedali sme a tak výsledok pre nás zostal možno nespravodlivý. Na to sa však nehrá. Za predvedený výkon sa nemusíme hanbiť."

Odkaz na zápas: FK Senica U16 - FC Nitra U16

1. liga starší žiaci U15

FC Baník Prievidza - FK Senica   2:1 (1:1)

Zostava: Čermák - Ladislav, Surový (66. Dobiaš), Pavlovič, Jurka, Macho, Lukáč, Bíly, Škodáček, Krč, Hegyi

Stanislav Šturdík (tréner): "V zápase v Prievidzi sa potvrdilo známe pravidlo, že futbal nemá logiku. Od úvodu sme boli aktívny a dominovali sme na ihrisku. Vytvorili sme si viacero výborných príležitostí, ale nedokázali sme ich premeniť. Výborne zachytal domáci brankár, ktorý chytil minimálne 5 šancí. Až v 16. min nedokázal zabrániť presnej strele Bíleho - 0:1. Prakticky celý 1. polčas sme kontrolovali hru, chýbali iba góly z našej strany. Prišla však posledná minúta a domáci nečakane udreli a strelou spoza 16-ky vyrovnali - 1:1. Do 2. polčasu sme nastúpili aktívne súpera sme zatlačili na vlastnú polovicu, ale v zakončení nám nebolo súdené. Opäť svojimi zákrokmi podržal svoje družstvo domáci brankár. Postupom času sa osmelili domáci a hrozili brejkovými situáciami. Tie sme však s prehľadom zvládali až prišiel rozhodujúci moment pred koncom zápasu. Domáci zahrávali štandardné situácie a z dorážky zaznamenali druhý gól v 69. min, ktorý znamenal víťazstvo 2:1. V zápase sme prakticky z dvoch striel inkasovali 2 góly. A keďže my sme svoje šance nevyužili zrodil sa v Prievidzi prekvapujúci výsledok, ktorý aj podľa priebehu zápasu málokto očakával. Chlapcom nemožno uprieť snahu, hrali aktívne, snažili sa, ale futbal sa hrá na góly a ten sme bohužiaľ strelili iba jeden, a to na víťazstvo nestačilo."

Odkaz na zápas: FC Baník Prievidza U15 - FK Senica U15

1. liga starší žiaci U14

FC Baník Prievidza - FK Senica 1:2 (0:0)

Zostava: Vicen - Režnák, Gaša (54. Ďurica), Barbirík, Bayerová (61. Masár), Halaš, Wallner, Chlupík (69. Mareček), Rýzek, Michalec, Kasza (70. Smoleňák)

Jozef Joniak (tréner): "Už v 1.min. išiel M. Kasza sám na brankára ale nedal. V 17. Min. po centri A. Gašu, Chlúpik netrafil bránu. Hra bola vyrovnaná.V 44.min. po nedorozumení brankára z obrancom sme inkasovali lacný gól. A po tomto momente sme prevzali iniciatívu a chalani sa nevzdali. V 57. min. a 60. min. išiel M. Kasza dvakrát sám na brankára a opäť nepremenil. V 63. min. po peknej akcii a centri G. Masára sa podarilo konečne skórovať M. Kaszovi ktorý vyrovnával na 1:1. V 65. min. po peknej prihrávke M. Rýzka sa rútil opäť sám na bránku M. Kasza, ktorú chladnokrvne zakončil a upravil stav na 1:2. Naši chalani a dievča si toto víťazstvo zaslúžili preto, že bojovali až do poslednej minúty. Chalanom ďakujem za super výkon."

Odkaz na zápas: FC Baník Prievidza U14 - FK Senica U14

1. liga mladší žiaci U13

FKM Karlova Ves Bratislava - FK Senica   2:0 (0:0)

Odkaz na zápas: FKM Karlova Ves Bratislava U13 - FK Senica U13

1. liga mladší žiaci U12

FKM Karlova Ves Bratislava - FK Senica   17:2 (8:1)

Zostava: Jablonický - Antálek, Míšaný, Konečný, Sobolič, Regásek, Krajčír, Pavelka, Otrubčák, Štepánik, Jurík, Svitek, Fišan, Hološka, Gabriel, Mihok, Opalková

Odkaz na zápas: FKM Karlova Ves Bratislava U12 - FK Senica U12

1. liga žiačky WU15

FK Senica - Spartak Myjava   2:0 (1:0)

Zostava: Opalková - Viktória Delinčáková, Dudášová, Bošáková, Valéria Delinčáková, Vaňová, Pavlíková, Kňazovičová, Alexandra Delinčáková, Freiwaldová, Flajžíková, Domsitzová, Šcepková, Cervová, Michalovičová, Kolcúnová

Richard Opalek (tréner): "Na domácom ihrisku sme privítali silné družstvo Spartak Myjava. Do tohto zápasu sme išli s cieľom bodovať a chceli sme aby dievčatá hrali kombinačný futbal. Už v 2. minúte sme sa ujali vedenia, keď po kolmici Freiwaldovej premenila svoju šancu A. Delinčáková. Rýchlym gólom sme zaskočili súpera, ktorý skúsil ohroziť našu bránu strelami zo strednej vzdialenosti no spoľahlivá Opalková si poradila a vyriešila tiež samostatné nájazdy súpera včasným vybehnutím. V druhom polčase sme mohli ísť do dvojgólového vedenia no najprv A. Delinčáková ani Freiwaldovej sólo od polovice ihriska nerozvlnili sieť na súperovej bránke. Po polčase nás opäť zachraňovala Opalková. Súper chcel vyrovnať, no v poslednej minúte loptu stredom vyviezla Viktória Delinčáková a prihrávkou do uličky našla rozbehnutú Pavlíkovú, ktorá uzavrela skóre zápasu na 2:0. V tomto zápase proti top súperovi sa opäť ukázalo, že naše mladé mužstvo môže uhrať výsledok takmer s každým. Veľmi dobrým kolektívnym výkonom sme nadviazali na výhru z Nitry. Tréneri by chceli poďakovať dievčatám za obetavý a zodpovedný výkon a sme radi, že sme sa zlepšili hlavne v defenzíve."

Odkaz na zápas: FK Senica WU15 - Spartak Myjava WU15