Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

14.10.Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v TrenčíneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
10.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
7.10.Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentnáIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
4.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
30.9.Mládež v akcii: U19-ka zabrala naplno aj tretíkrát v radeIgor Tabiš Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
25.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
23.9.Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v radeIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
20.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych družstiev FK Senica.
16.9.Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
12.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
9.9.Mládež v akcii: Futbalisti U12-ky naďalej stopercentníIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
6.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
2.9.Mládež v akcii: Počas víkendu sa darilo predovšetkým mladším žiakomIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
26.8.Mládež v akcii: Víťazný vstup starších žiakov do novej sezónyIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
22.8.Mládež v akcii: Dorastenci v úvodnom kole bez boduIgor TabišÚvodný zápas novej ligovej sezóny za sebou majú naše dorastenecké družstvá, proti v zápasoch proti AS Trenčín sme však ťahali za kratší koniec.
14.8.Eduard Pagáč: Ísť do každého zápasu s víťaznou mentalitouIgor TabišEduard Pagáč sa stal v lete novým trénerom FK Senica U19. Pred štartom novej ligovej sezóny sme sa v rozhovore porozprávali s novým trénerom našich starších dorastencov.
7.8.Staň sa futbalistkou FK SenicaIgor Tabiš Futbalový klub Senica organizuje nábor dievčat do klubu. Príď a staň sa futbalistkou FK Senica.
6.8.Mládež v akcii: Cenné skúsenosti na turnaji v Hradci KrálovéIgor TabišFutbalisti FK Senica U14 a U12 sa počas víkendu zúčastnili medzinárodného turnaja v Hradci Králové.
1.8.Mládež v akcii: U14 a U12 pocestuje na medzinárodný turnaj do Českej republikyIgor TabišFutbalisti FK Senica U14 a U12 sa počas nasledujúceho víkendu zúčastnia turnaja v Hradci Králové.
17.7.Termín prvých tréningov pre najmladšie vekové kategórieIgor TabišNajmladšie vekové kategórie začnú tréningový proces na novú sezónu koncom júla.
25.6.Mládež v akcii: FK Senica U10 víťazom turnaja Schaeffler CupIgor TabišFutbalisti FK Senica U10 sa počas víkendu zúčastnili medzinárodného turnaja v Skalici - Schaeffler Cup.
24.6.Mládež v akcii: Dorastenci odštartujú prípravu začiatkom júlaIgor TabišDorastenecké kategórie odštartujú prípravu na novú sezónu v úvode júla.
24.6.Rudolf Bíly: Chlapci si zaslúžia obrovské ďakujemIgor TabišFutbalisti FK Senica U17 ukončili uplynulý ligový ročník na skvelom 4. mieste. S trénerom mužstva Rudolfom Bílym sme v rozhovore zhodnotili minulú sezónu.
21.6.Mládež v akcii: Mladé talenty FK Senica na Supervíkende U9 v TrnaveIgor TabišFutbalisti FK Senica U9 sa uplynulý víkend zúčastnili futbalového turnaja v Trnave pod názvom Supervíkend U9.
6.6.Mládež v akcii: U19 čaká na turnaji v Nemecku medzinárodná konfrontáciaIgor TabišV termíne od 08.06. - 10.06. sa futbalisti FK Senica U19 zúčastnia medzinárodného turnaja v nemeckom Plattenhardte.
4.6.Mládež v akcii: U7 na turnaji v Slovácku Igor TabišFutbalisti FK Senica U7 reprezentovali náš klub v uplynulých dňoch na medzinárodnom turnaji v Slovácku.
3.6.Mládež v akcii: Žiačky WU15 v poslednom domácom zápase víťazneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
28.5.Karolína Bayerová s reprezentačnou pozvánkou do výberu WU17Igor TabišTalentovaná futbalistka FK Senica druhýkrát s pozvánkou do reprezentačného výberu Slovenska do 17 rokov.
27.5.Mládež v akcii: U19 pocestuje na medzinárodný turnaj do PlattenhardtuIgor TabišZačiatkom júna sa futbalisti FK Senica U19 zúčastnia medzinárodného turnaja v Nemecku.
26.5.Mládež v akcii: U13-ka v poslednom zápase sezóny víťazneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne

14.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

10.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentná

Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentná

7.10. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu