Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V septembri 2011 vyšli tieto články:

14.10.Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v TrenčíneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
10.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
7.10.Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentnáIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
4.10.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev Igor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
30.9.Mládež v akcii: U19-ka zabrala naplno aj tretíkrát v radeIgor Tabiš Výsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
25.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
23.9.Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v radeIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
20.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych družstiev FK Senica.
16.9.Mládež v akcii: U19-ka s prvým víťazstvom v sezóneIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
12.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
9.9.Mládež v akcii: Futbalisti U12-ky naďalej stopercentníIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
6.9.Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstievIgor TabišZápasový program mládežníckych mužstiev FK Senica.
2.9.Mládež v akcii: Počas víkendu sa darilo predovšetkým mladším žiakomIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
26.8.Mládež v akcii: Víťazný vstup starších žiakov do novej sezónyIgor TabišVýsledkový servis mládežníckych družstiev FK Senica.
22.8.Mládež v akcii: Dorastenci v úvodnom kole bez boduIgor TabišÚvodný zápas novej ligovej sezóny za sebou majú naše dorastenecké družstvá, proti v zápasoch proti AS Trenčín sme však ťahali za kratší koniec.
14.8.Eduard Pagáč: Ísť do každého zápasu s víťaznou mentalitouIgor TabišEduard Pagáč sa stal v lete novým trénerom FK Senica U19. Pred štartom novej ligovej sezóny sme sa v rozhovore porozprávali s novým trénerom našich starších dorastencov.
7.8.Staň sa futbalistkou FK SenicaIgor Tabiš Futbalový klub Senica organizuje nábor dievčat do klubu. Príď a staň sa futbalistkou FK Senica.
6.8.Mládež v akcii: Cenné skúsenosti na turnaji v Hradci KrálovéIgor TabišFutbalisti FK Senica U14 a U12 sa počas víkendu zúčastnili medzinárodného turnaja v Hradci Králové.
1.8.Mládež v akcii: U14 a U12 pocestuje na medzinárodný turnaj do Českej republikyIgor TabišFutbalisti FK Senica U14 a U12 sa počas nasledujúceho víkendu zúčastnia turnaja v Hradci Králové.
17.7.Termín prvých tréningov pre najmladšie vekové kategórieIgor TabišNajmladšie vekové kategórie začnú tréningový proces na novú sezónu koncom júla.
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne

Mládež v akcii: Výborné výkony mladších žiakov v Trenčíne

14.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

10.10. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentná

Mládež v akcii: U12-ka naďalej stopercentná

7.10. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu