Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

V novembri 2010 vyšli tieto články:

7.7.FC ViON Zlaté Moravce vs FK Senica 0:6 U17 11/5/2013Redakcia
7.7.FC ViOn vs FK Senica 0:2 U19 11/5/2013Redakcia
7.7.FK Senica vs FK Šport Podbrezová 2:1 U19 18/5/2013Redakcia
8.7.FK Senica vs FK Šport Podbrezová 4:2 U17 18/5/2013Redakcia
24.7.Výsledky mládežeRedakcia
28.7.O Samuela Mráza má záujem škótsky CelticRedakciaTalentovaný futbalista FK Senica, ktorý v máji tohto roku oslavoval ešte len 16.narodeniny, Samuel Mráz je aktuálne na týždňovej skúške (od 23.7. – 30.7.) v škótskom veľkoklube Celtic Glasgow.
31.7.Od augusta štartujú prípravky. Už pod novým koordinátoromMilan OndrušPrázdniny sa lámu do druhej polovice. Najmenší futbalisti FK Senica však z toho nemajú hlavu v smútku. Tešia sa. Konečne môžu vybehnúť na trávnik. Konečne sa budú stretávať na tréningoch so svojimi kamarátmi. Konečne ich tréner niečo nové naučí. Nové skúsenosti, zážitky, kamarátstva...
21.8.Prihlásiť svoje dieťa môžete aj vyMilan Ondruš

Malý Messi, Ronaldo či Xavi. Deti sa hrali na svoje futbalové vzory. Futbal to je v prvom rade radosť z hry. O tom, čo to znamená v pravom zmysle slova, nás často presviedčajú tí najmenší. V utorok sa do obrovskej futbalovej rodiny FK Senica pripojili ďalší. S tréningami začali predprípravky U7.

22.8.Do Senice príde holandský ADO Den HaagMilan Ondruš

Ďalším krokom vzájomnej spolupráce medzi dvoma progresívnymi európskymi klubmi, slovenským FK Senica a holandským ADO Den Haag, bude týždňová návšteva holandského tímu na Záhorí (26.8. – 1.9.). Do Senice pricestujú mladí futbalisti vo veku 15 a 16 rokov. Spolu s realizačným tímom a manažmentom ich príde zhruba 50.

5.9.VIDEO: Spolupráca Senice s Haagom má už reálne kontúryMilan Ondruš

Holandský partner FK Senica ADO Den Haag strávil na Záhorí uplynulý týždeň. V rámci sedemdňového kempu odohrali mladí Holanďania so senickými rovesníkmi i štyri prípravné duely, dva v každej kategórii (U15 a U16). Okrem toho čakal futbalistov Haagu bohatý program. Svoje skúsenosti si mohli vymeniť tréneri a ďalší krok k spolupráci načal manažment oboch tímov.

12.9.D. Baumgartner: Začiatky v prvom tíme nie sú jednoduché zdroj: www.talenty-info.sk

Talentovaný 15-ročný útočník Denis Baumgartner v poslednom období zbiera jeden úspech za druhým. K prvým skúsenostiam v A-tíme FK Senica pripojil dve vystúpenia a gól v drese reprezentačnej 16-tky a na nedávnom turnaji v talianskom Benevente zaknihoval so senickou 17-tkou celkové tretie miesto a individuálne ocenenie pre najlepšieho hráča podujatia.

17.9.V nominácii SR 17 traja SeničaniaMilan Ondruš / SFZ

Dnes odštartuje slovenská 17-ka turnaj štyroch krajín. Vo výbere Ladislava Pecka sa objavujú i traja Seničania – Martin Junas, Marek Rajník a Juraj Chvátal.

11.10.VIDEO: Jakub Krč naberá skúsenosti s A-tímomMilan Ondruš

Senický talent, len 16-ročný Jakub Krč, naberá skúsenosti už i s A-tímom FK Senica. S mužmi trénoval počas celého týždňa a v piatok by mal nastúpiť i v prípravnom stretnutí s Brnom (15:45 v Strážoch).

13.10.Junas: Lepší začiatok pred MS sme si nemohli želaťMilan Ondruš, foto: SFZ

Už o pár dní štartujú MAJSTROVSTVÁ SVETA vo futbale do 17 rokov. Ošiaľ okolo najpopulárnejšej hry na svete vypukne v Spojených Arabských Emirátoch 17. októbra.

7.11.Dorasty nedostali cez víkend ani gól + VIDEOMilan Ondruš

Prinášame kompletné výsledky a štatistiky i s hodnoteniami trénerov víkendových zápasov našich dorastov. K domácim zápasom U17 a U16 pripájame i videozostrihy.

12.11.Do Senice prichádza známy Coerver kempFK Senica

Na prelome novembra a decembra bude nafukovačka FK Senica hostiť zaujímavý trojdňový kemp pre mladých futbalistov, tzv. Coerver kemp.

15.11.Mládežníci zavŕšili jesennú časť ligyFK Senica

Všetky mládežnícke kategórie FK Senica už absolvovali posledné majstrovské stretnutia v rámci tohto kalendárneho roka. Na ligový trávnik opäť vybehnú až v marci budúceho roka. V nasledujúcich riadkoch prinášame výsledkový súhrn našej mládeže počas uplynulého víkendu.

17.11.Štyria mladí Seničania absolvujú stáž v HaaguMilan Ondruš

Štyria senickí mladíci strávia nasledovný týždeň v holandskom ADO Den Haag. Na týždňovú stáž odišli v nedeľu ráno futbalisti senickej 19-ky Juraj Chvátal, Erik Chvál, Timotej Královič a Peter Balážik.

27.11.Mladší žiaci postupujú do 2. kola HSMMilan Ondruš

Počas víkendu (23.11.) odštartoval 12.ročník Halovej sezóny mládeže (HSM) pre vekovú kategóriu starších žiakov U15 a mladších U13. HSM sa môžu zúčastniť futbalové kluby so štatútom Útvarov talentovanej mládeže a Grassroots (program UEFA zameraný na rozvoj mládežníckeho futbalu).

28.11.Vo štvorici po HaaguMilan Ondruš

Štvorica našich mladých futbalistov do 19 rokov má za sebou týždňovú stáž v holandskom ADO Den Haag. Všetci si odniesli cenné rady, skúsenosti a nové zážitky. Po návrate domov sa chalani opäť zapojili do tréningového cyklu Senice. Ako hodnotia uplynulý týždeň?

 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

21.1. | Redakcia
Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

Akadémia: U7 štartuje tréningový proces

21.9. | FK Senica
Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

Akadémia: U6 odštartuje tréningový proces

3.9. | FK Senica

Copyright © 2022 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu