FK Senica na turnajoch

Po Holandsku odchádza senická 17-ka do Talianska na prestížny Shalom Cup

pondelok 24.8.2015 | Milan Ondruš

Je to len niečo vyše týždňa, čo sa mladí senickí futbalisti do 17 rokov vrátili z turnaja v Holandsku, z ktorého si odniesli bronzové medaily, na Slovensku sa ale dlho neohriali, už tento týždeň cestujú do Talianska, kde sa zúčastnia medzinárodného turnaja Shalom Cup. Na turnaj cestujú Seničania ako obhajcovia zlata z minulého roku. Celý článok

FK Senica U15 postupuje do finále HSM

utorok 13.1.2015 | Milan Ondruš, foto: ilustračné, futbalsfz.sk

Vlani mladí Seničania do 15 rokov Halovú sezónu mládeže (HSM) vyhrali, tento rok si zahrajú vo finále opäť. Zverenci trénera Milana Suchého vyhrali druhé kolo, ktoré sa konalo v myjavskej športovej hale, keď za sebou nechali ŠK Slovan Bratislava, FC Nitra i Spartak Myjava. Celý článok

V semifinále Future Talents Cup proti Partizan Belehrad

štvrtok 30.10.2014 | Milan Ondruš

Senickí futbalisti do 17 rokov sa v semifinálovom súboji prestížneho turnaja Future Talents Cup v Budapešti stretnú so srbským Partizanom Belehrad. Zápas je na programe v apríli budúceho roku. Celý článok

Po skupinovej fáze sme prví, Kaplan viac než spokojný

piatok 17.10.2014 | Milan Ondruš

Paráda, chalani. Futbalisti FK Senica U17 vyhrali skupinovú časť turnaja Future Talents Cup v Budapešti a v apríli sa pobijú o medaily. Z piatich zápasov zvládli 100%-ne štyri a v skupine nechali za sebou všetkých protivníkov. Celý článok

Vyhrali sme skupinu a sme v aprílovom semifinále!

utorok 14.10.2014 | Milan Ondruš

Mladí Seničania do 17 rokov zvládli aj štvrtý zápas na turnaj Future Talents Cup v Budapešti a hoci odohrajú v stredu ešte jeden duel v skupine, už dnes je jasné, že vyhrali skupinu A, a že sa v apríli 2015 pobijú o celkové prvenstvo na prestížnom turnaji. Celý článok

Senická 17-ka pokračuje na Future Talents Cup v Budapešti

pondelok 13.10.2014 | Milan Ondruš

FK Senica U17 odcestoval v pondelok ráno (13.10.) do Budapešti, kde pokračuje výborne obsadený turnaj Future Talents Cup 2014. V nasledujúcich dňoch sa mladí Záhoráci stretnú s NK Maribor, Ferencváros Budapešť a PSV Eindhoven. Celý článok

FK Senica U19 bojuje pri Ríme na Karol Wojtyla Cupe

utorok 7.10.2014 | Milan Ondruš

DNES /10:00/ FK Senica U19 už je momentálne v talianskom meste Sabaudia a čaká na svojho prvého súpera, ktorým bude taliansky Udinese Calcio. Celý článok

Senická 17-ka bojuje na Future Talents Cup v Budapešti

utorok 9.9.2014 | Milan Ondruš

Mladí Seničania do 17 rokov odcestovali v pondelok do Budapešti na veľmi prestížny turnaj Future Talents Cup 2014-2015. V tomto týždni sa v skupine stretnú postupne s Club Bruggy, FK Sarajevo a NK Maribor. Celý článok

Mladí Seničania na turnaje do Zagrebu a Heemskerku

pondelok 4.8.2014 | Milan Ondruš

Už najbližší víkend odštartujú dorastenecké i žiacke súťaže. V najvyšších mládežníckych slovenských súťažiach opäť nebude chýbať FK Senica. Najstarší dorastenci FK Senica (U19) a senická 16-ka však na prvé kolá nenastúpia. Majú oveľa príjemnejšie povinnosti. Celý článok

Senická 12-ka druhá na turnaji vo Frýdku-Místku

pondelok 16.6.2014 | Milan Ondruš

Mladí Seničania do 12 rokov zaznamenali na víkendovom prestížnom medzinárodnom turnaji ADEC CUP 2014 vo Frýdku-Místku fantastický úspech. Spomedzi 20-tich kvalitných družstiev skončili na krásnom druhom mieste. Na turnaji porazili našich chlapcov len Vítkovice, raz v skupine, raz vo finále. Celý článok