Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Vypisuju posledných 30 článkov.

16.11.Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje radyKlubFutbalový klub FK Senica pozýva všetky deti ročníkov 2010 a mladších, ktorým nie je pohyb cudzí, do našich mládežníckych kategórií.
15.11.Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkovVlado MičekAž na mladších žiakov sa väčšine našim mužstvám darilo. Potešili predovšetkým dorastenci z U17 víťazstvom nad Slovanom, ale svoju cenu má remíza a predovšetkým výkon U19 v Trenčíne.
15.11.Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom vekuVlado MičekV spolupráci so SFZ spustil náš klub aktivitu smerom k deťom v predškolskom veku "Dajme spolu gól". Hodiny zamerané na šport a futbal prebiehajú už nejakú dobu.
7.11.Mládežníkom sa strelecky nedariloVlado MičekMladší dorastenci si vezú z Prešova dva body za bezgólové remízy, najstarší doma tesne prehrali s Michalovcami 0:1. Prinášame výsledkový servis aj s komentármi trénerov.
2.11.Erik Bašista v lete vymenil Senicu za Norimberg, ako sa mu darí?Vlado MičekErik v lete opustil senickú mládežnícku akadémiu a presunul sa do nemeckého Norimbergu. Tam v súčasnosti pôsobí v mládežníckej akadémii druholigového klubu, ktorý v súčasnosti bojuje o postup do Bundesligy.
2.11.Hráčky Senice Morávková a Majzúnová si zahrali v reprezentáciiVlado MičekDo slovenskej reprezentácie dievčat do 15 rokov sa nominovali aj dve hráčky, ktoré reprezentujú náš klub.
31.10.Všetci mládežníci uplynulý týždeň bodovaliVlado MičekUplynulý týždeň môžeme aj z hľadiska mládežníckych výsledkov považovať za úspešný. Všetky mužstvá bodovali a len U19 a U15 nemali na svojom konte víťazstvá, ale rozhodne nesklamali. Dorastenci majú šancu na víťazstvo už v stredu, keď o 11:00 privítajú na umelej tráve Michalovce.
24.10.Naše žiačky v Dunajskom pohári naposledy domaVlado MičekUž vo štvrtok 26.októbra privítajú naše hráčky mužstvo Altera Porta. Dievčence môžete povzbudiť od 17:00 na umelej tráve pod umelým osvetlením.
23.10.Dorastenci zabrali, U17 dve výhry so skóre 11:1, úspešní aj žiaci a prípravkyVlado MičekVýborný týždeň majú za sebou predovšetkým dorastenci. Zo štyroch duelov zaznamenali tri víťazstvá a jednu remízu. Za zmienku stojí predovšetkým víťazstvo U17 v Nitre 5:1. Treba však pochváliť aj ostatné mužstvá, ktoré rovnako vzorne reprezentovali klub.
20.10.Futbalový klub FK Senica rozbehol spoluprácu so škôlkamiVlado MičekPo základných školách sa futbalový klub zo Senice začína venovať aj práci s deťmi v predškolskom veku. Od tohto týždňa rozbehol v spolupráci s futbalovým zväzom projekt spolupráce so senickými materskými školami.
16.10.Mládež na trávnikoch - výsledky našich nádejí počas víkenduVlado MičekPočas víkendu súperili na ihriskách aj naši mládežníci. Ako si počínali aj s vyjadreniami trénerov sa dozviete v článku.
10.10.Mládeži sa uplynulý víkend nedariloVlado MičekMládežnícke výbery zažili neúspešný víkend, keď až na U16 odchádzali z ihrísk ako porazené tímy. Treba na to rýchlo zabudnúť a s o to väčšou motiváciou sa pripraviť na najbližšie stretnutia.
8.10.Deň otvorených dverí s veľkým záujmom detíVlado MičekPočas reprezentačnej prestávky sa v senickom klube uskutočnil Deň otvorených dverí, ktorý bol venovaný predovšetkým žiakom základných škôl.
4.10.Ako si viedla mládež FK Senica - výsledky a hodnotenia trénerovVlado MičekAj uplynulý víkend patril popri áčku zápasom mládeže. U19 siahala po troch bodoch v Ružomberku, ale pokutový kop v 89. minúte znamenal deľbu bodov. Ťažkého súpera mali žiaci, naopak prípravka v zápasoch s Karlovou Vsou dominovala.
26.9.Úspešný víkend našej mládežeVlado MičekMáme za sebou ďalší týždeň a v mládežníckych kategóriách môžeme vysloviť spokojnosť. U19 si rozdielom triedy poradila s Bardejovom, prvého víťazstva sa dočkala aj U15 a máme aj víťazstvo so Spartakom Trnava v kategórii U16.
20.9.Ako si viedli mládežnici? Ponúkame výsledky aj hlasy trénerovVlado MičekZaujala predovšetkým výhra U17 s AS Trenčín, keď zverenci Vlada Včelku svojho súpera zdolali na umelej tráve 2:0.
14.9.Mládež na trávnikochVlado MičekMládežnícke výbery pokračovali cez uplynulý víkend ďalšími zápasmi. Radosť urobila predovšetkým U19, ktorá po remíze s Trenčínom zaslúžene zvíťazila s trnavským Spartakom.
9.9.Devätnástka doma víťazne s TrnavouVlado MičekNaša devätnástka v sobotu uspela na domácom ihrisku proti Spartaku Trnava napriek tomu, že po úvodnej polovici prehrávala 0:1.
4.9.Senická mlaď - Potešila výhra U19 v PrešoveVlado MičekSenickí dorastenci a žiaci absolvovali cez víkend majstrovské stretnutia.
29.8.FOTO: Naši mladíci z U10 sa v Čechách nestratiliVlado MičekNaši mladí futbalisti z U10 si uplynulý víkend vyskúšali medzinárodnú konfontáciu, keď sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja.
19.8.Devätnástka a šestnástka remizovali s Nitrou, sedemnástka neuspelaVlado MičekÚvodným kolom odštartoval nový ročník najvyššej súťaže dorastencov. Naše dorastenecké kategórie sa v 1. kole stretli s družstvami Nitry.
15.8.Máte doma šikovné dieťa? Príďte s ním k nám do klubuKlubVo štvrtok 24. augusta sa uskutoční od 17:00 h v priestoroch futbalového štadióna FK Senica výber do prípravky.
28.7.Našich žiakov z U14 a U12 čaká medzinárodná previerkaVlado MičekNaši mládežníci z vekovej kategórie U14 a U12 pod vedením trénerov Ruda Bíleho a Romana Trusku vyrazili na medzinárodný turnaj do Hradca Králové
27.7.Dorast absolvoval prípravné súboje v Hlbokom a na MoraveVlado MičekSenickí dorastenci postupujú prípravným obdobím a čoraz viac sa bude dostávať aj na prípravné zápasy. Včera a dnes ich absolvovali všetky tri dorastnecké kategórie.
21.7.Šéftréner mládeže Milan Suchý má v Senici smelé plányVlado MičekDo klubových štruktúr FK Senica sa vracia po prestávke skúsený tréner mládeže Milan Suchý. O tom, čo je v klube nové na začiatku novej sezóny ohľadom mládežníckych výberov sme sa obrátili na šéftrénera mládežníckych výberov.
18.7.Začiatok prípravy poznajú už aj naši najmenšíKlubZačiatok prípravy spoznali už aj naši najmladší futbalisti z prípravky.
16.7.Senická U19 na úvod prípravy tretia na Zlatom Kahane v OstraveVlado MičekSenická devätnástka absolvovala hneď v prvom týždni prestížny turnaj Zlatý Kahan v Ostrave a dosiahli na pekné tretie miesto.
6.7.Už aj mládežníci poznajú program prípravných zápasovKlubOd budúceho týždňa sa začína naplno príprava aj našim mládežníckym družstvám, o čom sme už informovali. Teraz prinášame program prípravných stretnutí, ktoré mladíci pred sezónou absolvujú.
6.7.Ďalší zástupca senickej akadémie smeruje do Ligy majstrovVlado MičekZaujímavé hosťovanie upiekol slovenský majster MŠK Žilina len necelý týždeň pred svojim prvým súbojom v Lige majstrov proti FC Kodaň. Zo Sparty Praha sa na Slovensko sťahuje senický odchovanec Juraj Chvátal.
5.7.Mládežníci poznajú začiatok prípravy, najstarší štartujú už v pondelokKlubPo mužoch začínajú v krátkej dobe prípravu aj mládežnícke kategórie.
 
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje rady

Chceš hrať futbal? Naši mládežníci rozširujú svoje rady

16.11. | Klub
Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom veku

Senickí tréneri vzdelávajú aj deti v predškolskom veku

15.11. | Vlado Miček
Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkov

Mládežníci dosiahli niekoľko zaujímavých výsledkov

15.11. | Vlado Miček

Copyright © 2017 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu